Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Kiełczówek - Oferty „sprzedam mieszkanie”

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jałowcowa

Kiełczówek,dolnośląskie

750 000 zł94 m² 7 978,72 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż cesja umowy deweloperskiej na lokal jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w inwestycji Słoneczny Kiełczówek etap 7 - Lokal 5M/1 - ul. Jałowcowa 3-5, kiełczówek, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jesionowa

Kiełczówek,dolnośląskie

579 000 zł71,50 m² 8 097,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

4 pokoje | balkon | bez pcc i prowizji Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc i bez prowizji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

579 000 zł71,26 m² 8 125,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż nowoczesne, jasne mieszkanie z balkonem, położone na nowym osiedlu w Kiełczówku. Idealna propozycja dla rodzin oraz osób szukających komfortowej przestrzeni blisko Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jałowcowa

Kiełczówek,dolnośląskie

679 000 zł67,82 m² 10 011,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4 pokoje + duży ogród | 67,82 m | Kiełczówek | odbiór: wrzesień 2026 | bez pcc i prowizji Szukasz przestrzeni dla rodziny, ale nie chcesz rezygnować z zieleni? To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł79,33 m² 7 299 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż Mieszkanie Willowe z balkonem + poddasze do aranżacji! zakończenie budowy 09.2026 Rynek pierwotny. i podatku pcc. Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

609 000 zł69,80 m² 8 725 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż Mieszkanie Willowe z ogródkiem 160 m2! zakończenie budowy styczeń 2027 Rynek pierwotny. i podatku pcc. Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie willowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

609 000 zł67,82 m² 8 979,65 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W ramach kolejnego etapu inwestycji w Kiełczówku , mamy do zaoferowania 4 pokojowe mieszkania willowe z ogrodami oraz mieszkania z balkonami zlokalizowane na piętrze w jedynie 1-.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jesionowa

Kiełczówek,dolnośląskie

679 000 zł68 m² 9 985,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4 pokoje | ogród | bez pcc i prowizji Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie z ogródkiem i miejscem postojowym. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc i bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

679 000 zł67,82 m² 10 011,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Świetna oferta! Idealna dla rodzin z dziećmi dla par jak i pod inwestycję! Nowoczesne mieszkania i domy w zabudowie bliźniaczej, mieszkania willowe z ogrodem bądź balkonem, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z aneksem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

579 000 zł71,26 m² 8 125,18 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

Rynek pierwotny

859 000 zł94 m² 9 138,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Zakup od Dewelopera. Bez pcc i prowizji! Kupując z nami dom/mieszkanie otrzymasz atrakcyjne rabaty na projekt wnętrz oraz wykończenie pod klucz. O ofercie lokale mieszkalne o pow. 94mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kiełczówek +3 km

989 000 zł74 m² 13 364,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie z ogrodem 105 m i jacuzzi | 3 pokoje | Kiełczów pod Wrocławiem Szukasz miejsca, w którym po pracy naprawdę odpoczniesz? To mieszkanie łączy komfort życia w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kiełczówek +3 km

695 000 zł66,57 m² 10 440,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Polecam na sprzedaż bardzo zadbane, dwustronne (północny-wschód, południowy-zachód), nowe (2022r.), mieszkanie z gwarantowanym miejscem postojowym i 2 ogródkami o pow. 26 m2 oraz 60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kiełczówek +3 km

612 000 zł51,03 m² 11 993 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania przytulne i wyposażone w wysokim standardzie mieszkanie położone na II piętrze kameralnego budynku przy ulicy Makowej w Kiełczowie! Na całkowitą powierzchnię składają.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kiełczówek +3 km

790 000 zł63 m² 12 539,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Funkcjonalne, gustownie urządzone i zadbane mieszkanie 3-pokojowe na parterze kameralnego budynku z 2012r przy cichej ulicy w Kiełczowie. Wykończenie eleganckie, estetyczne, a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kiełczówek +3 km

Rynek pierwotny

810 000 zł78 m² 10 384,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kupując z nami dom/mieszkanie otrzymasz atrakcyjne rabaty na projekt wnętrz oraz wykończenie pod klucz. Oferta od Dewelopera. Bez pcc! Bez Prowizji! Tylko parter! Bez mieszkań na piętrze! Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kiełczówek +3 km

Rynek pierwotny

643 900 zł74,41 m² 8 653,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji bez pcc! zakup od dewelopera! dwupoziomowe! Gorąco polecam kameralne, nowoczesne osiedle w centrum Dobrzykowic. Osiedle będzie składało się z 16 lokali. Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kiełczówek +3 km

Rynek pierwotny

546 500 zł52,40 m² 10 429,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! duże ogrody! Gorąco polecam kameralne, nowoczesne osiedle w centrum Dobrzykowic. Osiedle będzie składało się z 16 lokali. Mieszkanie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kiełczówek +3 km

789 000 zł67 m² 11 776,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3-pokojowe mieszkanie z ogrodem | 67 mkw | Dobrzykowice - Osiedle Brylantowe Cena do negocjacji Na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie położone na nowoczesnym i praktycznie samowystarczalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kiełczówek +3 km

Rynek pierwotny

579 000 zł58 m² 9 982,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duży ogród! zakup bezpośrednio od dewelopera! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji! Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kiełczówek +3 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jesionowa

Kiełczówek,dolnośląskie

589 000 zł71 m² 8 265,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Wymarzone Mieszkanie - 4 Pokoje + gratis poddasze. Lokalizacja: kiełczówek - świetne połączenie z Wrocławiem! Metraż: 71,26 m2. Oferuję wyjątkową okazję zakupu mieszkania w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jesionowa

Kiełczówek,dolnośląskie

599 000 zł70 m² 8 581,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wymarzone Mieszkanie - 4 Pokoje + Duży Ogród! Lokalizacja: kiełczówek - świetne połączenie z Wrocławiem! Metraż: prawie 70 m Ogródek: aż 235 m ! Oferujemy wyjątkową okazję zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jesionowa

Kiełczówek,dolnośląskie

619 000 zł68 m² 9 127,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wymarzone Mieszkanie - 4 Pokoje + Duży Ogród! Lokalizacja: kiełczówek - świetne połączenie z Wrocławiem! Metraż: 67,82 m2 Oferuję wyjątkową okazję zakupu mieszkania w trakcie budowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jesionowa

Kiełczówek,dolnośląskie

599 000 zł70 m² 8 581,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jesionowa

Kiełczówek,dolnośląskie

679 000 zł70 m² 9 727,79 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wymarzone Mieszkanie - 4 Pokoje + Duży Ogród! Lokalizacja: kiełczówek - świetne połączenie z Wrocławiem! Metraż: 69,8 m2 Ogródek: aż 235 m ! Oferuję wyjątkową okazję zakupu mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jesionowa

Kiełczówek,dolnośląskie

679 000 zł70 m² 9 727,79 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Topolowa

Kiełczówek,dolnośląskie

589 000 zł79 m² 7 424,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rodzinne mieszkanie W atrakcyjnej cenie - 4 pokoje, prawie 80 m Ważna informacja! Oferuję na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni prawie 80 m , idealne dla rodziny!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

1 200 000 zł118 m² 10 169,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferowana nieruchomość to nowoczesne mieszkanie dwupoziomowe w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej, położony w Kiełczówku, w cichej okolicy z niską zabudową, idealny dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kiełczówek,dolnośląskie

1 200 000 zł118 m² 10 169,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej na nowym kameralnym osiedlu usytuowanym pośród niskiej zabudowy w Kiełczówku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Topolowa

Kiełczówek,dolnośląskie

579 000 zł79 m² 7 298,63 zł/m²

 

Piętro:1/1