Mieszkanie, ul. Jesionowa
Jesionowa, Kiełczówek, dolnośląskie
- 579 000 zł
- 71,50 m²
- 8 097,90 zł/m²
Patrycja Kuziela
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Jesionowa
Jesionowa, Kiełczówek, dolnośląskie
zaktualizowane:
11 maja 2026
Mieszkanie, ul. Jesionowa
Zaktualizowane: 11 maja 2026
579 000 zł 71,50 m² 8 097,90 zł/m²
1/1
4
2027
przynależne na ulicy
-
Zobacz na mapie
Piętro:
1/1Liczba pokoi:
4Rok budowy:
2027Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicyStan mieszkania:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 579 000 zł (8 097,90 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania Kiełczówek)
- Charakterystyka mieszkania: 71,50 m², 4 pokoje, 1 łazienka
- Budynek: rok budowy: 2027 (blok w nowym budownictwie)
- Rozkład mieszkania: piętro 1/1, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: ogródek
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: ogrzewanie:
- Internet
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe
- Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: eXp Poland Sp. z o.o., zaktualizowane: 11.05.2026
- numer ogłoszenia: 134954
Lokalizacja
- Adres: Jesionowa, Kiełczówek, Długołęka, wrocławski, dolnośląskie
Opis nieruchomości
4 pokoje | balkon | bez PCC i prowizji
Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym.
Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC i bez prowizji.
Mieszkanie o powierzchni ok. 71,5 m² składa się z:
- salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon
- 3 sypialni
- łazienki
Standard wykończenia:
- ogrzewanie podłogowe w całym domu
- pompa ciepła
- trzyszybowe okna
(...)