Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Mieszkanie, ul. Jałowcowa

Jałowcowa, Kiełczówek, dolnośląskie

  • 750 000 zł
  • 94 m²
  • 7 978,72 zł/m²

Zdjęcie

Izabela

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Jałowcowa

Jałowcowa, Kiełczówek, dolnośląskie

zaktualizowane:
10 maja 2026

750 000 zł

94 m²

7 978,72 zł/m²

Mieszkanie, ul. Jałowcowa

Zaktualizowane: 10 maja 2026

750 000 zł 94 m² 7 978,72 zł/m²

Piętro:
-
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2025
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
deweloperski

Piętro:

-

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2025

Miejsce parkingowe:

tak

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 750 000 zł (7 978,72 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka mieszkania: 94 m² (85 m² powierzchni użytkowej), 3 pokoje, 2 łazienki; stan: deweloperski
  • Budynek: rok budowy: 2025 (blok w nowym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro , dwupoziomowe, poddasze
  • Powierzchnia dodatkowa: ogródek
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Miejsce parkingowe: tak
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 10.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż cesja umowy deweloperskiej na lokal jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w inwestycji Słoneczny Kiełczówek etap 7 - Lokal 5M/1 - ul. Jałowcowa 3-5, Kiełczówek, gmina Długołęka
Planowane zakończenie budowy: kwiecień 2027 r.

84,37 m² powierzchni + ogród 140 m² + 2 łazienki + miejsce postojowe + dodatkowa przestrzeń na poddaszu

Świetna alternatywa dla mieszkania - komfort domu z własnym ogrodem, w spokojnej okolicy tuż pod Wrocławiem. (...)

Agent

Izabela

501 403...

501 403 746

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Izabela

501 403...

501 403 746

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Izabela