Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy przy lesie Kiełczówek - Ogłoszenia z domami w otoczeniu lasu

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

609 999 zł101 m² 6 065,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:134 m²

Bez prowizji I podatku pcc Na sprzedaż ostatni segment domu w zabudowie szeregowej w Nadolicach Wielkich, gm. Czernica. Tylko 6 lokali w ramach inwestycji. W 30min w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szafranowa

Kiełczówek,dolnośląskie

610 000 zł98 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:142 m²

Na sprzedaż jest dom w zabudowie szeregowej, w cichej okolicy, a jednocześnie oddalonej od Wrocławia o 10 minut drogi samochodem, położony w Kiełczówku gmina Długołęka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

699 000 zł102 m² 6 830,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:177 m²

Na sprzedaż słoneczny dom typu bliźniak zlokalizowany w malowniczym, zielonym otoczeniu. Na dom składa się z: parter: - salon + z wyjściem na ogród 194 m2 - Kuchnia z oknem połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wilczycka

Kiełczówek,dolnośląskie

1 060 000 zł145 m² 7 287,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Atrakcyjne domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 145,45 m , każdy położone na wyjątkowo przestronnych i dużych działkach ok. 600 m , w Kiełczówku, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kiełczówek,dolnośląskie

729 000 zł117 m² 6 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Na sprzedaż słoneczny dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w malowniczym, zielonym otoczeniu. Na dom składa się z: parter: - salon + aneks kuchenny z wyjściem na ogród 77m2 - wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

5 500 zł100 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 m²

Pierwszy Najem. Parter składa się z: garażu (15m2) z bezpośrednim wejściem do wnętrza domu. korytarza pomieszczenia gospodarczego wiatrołapu łazienki , salonu wraz z aneksem kuchennym ( agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

749 000 zł102 m² 7 318,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:103 m²

Na sprzedaż słoneczny dom typu bliźniak zlokalizowany w malowniczym, zielonym otoczeniu. Na dom składa się z: parter: - salon + z wyjściem na ogród 121m2 - Kuchnia połączona z salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

729 000 zł117 m² 6 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:77 m²

Na sprzedaż słoneczny dom w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni 117m2 zlokalizowany w malowniczym, zielonym otoczeniu. 5min do centrum Kiełczowa. Wysoki standard wykonania ->.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

860 000 zł122 m² 7 049,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:212 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Kiełczówek w gminie Długołęka (energooszczędna pompa ciepła, w okolicy terenów zielonych, garaż, dodatkowe trzy miejsca postojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

1 169 000 zł124 m² 9 427,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:621 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom 124m2 w zabudowie bliźniaczej z dwoma tarasami i dwoma miejscami postojowymi pod dachem. Wielkość działki to 621m2. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

590 000 zł100 m² 5 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 m²

Na sprzedaż słoneczny dom w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni 99,13 m2 zlokalizowany w malowniczym, zielonym otoczeniu. 5min do centrum Kiełczowa. Wysoki standard wykonania ->.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

399 000 zł112 m² 3 562 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej położony około 13 km od centrum Wrocławia w Kiełczówku. Osiedle realizowane jest przy wewnętrznej drodze utwardzonej odchodzącej w bok od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

589 000 zł185 m² 3 184 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:608 m²

Klient Bez podatku pcc Wkrótce wydanie Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, z księgą wieczystą, o powierzchni całkowitej 185 m2, w Kiełczówku. 6 pokoi Działka.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij