Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kiełczówek

30 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

30 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

998 000 zł113 m² 8 858,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:193 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w podwrocławskim Kiełczówku o powierzchni 112,66 m2 z garażem oraz ogrodem. Dom dwupoziomowy z użytkowym poddaszem, wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kiełczówek,dolnośląskie

998 000 zł113 m² 8 858,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:193 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

779 000 zł84 m² 9 229,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:123 m²

4 pokoje | ogród | bez pcc i prowizji Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w Kiełczówku. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc i bez prowizji. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

1 199 000 zł125 m² 9 592 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Dom Bliźniak Okazja/2010r/ Duża działka Polecamy na sprzedaż świetnie położony dom w Kiełczówku przy granicy z Wrocławiem. Dom położony jest w cichym i spokojnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kiełczówek,dolnośląskie

1 810 000 zł170 m² 10 647,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący - Kiełczówek pod Wrocławiem Z przyjemnością polecam wyjątkowy dom wolnostojący zlokalizowany w podwrocławskim Kiełczówku, w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

565 565 zł120 m² 4 713,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:733 m²

Marzysz o nowym domu wolnostojącym? Proponujemy rewelacyjny dom parterowy wybudowany w oparciu o nowoczesne technologie. Kompleksowe przeprowadzenie inwestycji: od projektu budowlanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

769 000 zł84 m² 9 111,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Storczykowa

Kiełczówek,dolnośląskie

745 000 zł112 m² 6 651,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:204 m²

Dom gotowy do odbioru Osiedle Storczykowe, kiełczówek, ul. Storczykowa Zostały tylko 1 budynk! 1 dom w zabudowie bliźniaczej Powierzchnia domu: 112 m Powierzchnia działki: ok. 193 m Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Storczykowa

Kiełczówek,dolnośląskie

745 000 zł112 m² 6 651,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:194 m²

Dom gotowy do odbioru Osiedle Storczykowe, kiełczówek, ul. Storczykowa Zostały tylko 3 budynki! 1 dom w zabudowie bliźniaczej 2 domy w zabudowie trojaczej Powierzchnia domu: 112.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Storczykowa

Kiełczówek,dolnośląskie

745 000 zł112 m² 6 651,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:194 m²

Dom gotowy do odbioru Osiedle Storczykowe, kiełczówek, ul. Storczykowa Zostały tylko 2 budynk! 1 dom w zabudowie bliźniaczej Powierzchnia domu: 112 m Powierzchnia działki: ok. 193 m Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Parkowa

Kiełczówek,dolnośląskie

6 800 zł117 m² 58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Opiekunka oferty: specjalistka ds. Nieruchomości tel. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą domu na najem! Jest to dom w zabudowie bliźniaczej w zielonej i cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Parkowa

Kiełczówek,dolnośląskie

7 000 zł117 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Parkowa

Kiełczówek,dolnośląskie

7 000 zł117 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28424 tel. Słoneczny bliźniak z czterema pokojami i dużym ogrodem w budynku z 2022 roku! Garaż w bryle budynku 20 min autem do Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jesionowa

Kiełczówek,dolnośląskie

589 000 zł71 m² 8 265,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Wymarzone Mieszkanie - 4 Pokoje + gratis poddasze. Lokalizacja: kiełczówek - świetne połączenie z Wrocławiem! Metraż: 71,26 m2. Oferuję wyjątkową okazję zakupu mieszkania w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Parkowa

Kiełczówek,dolnośląskie

6 800 zł117 m² 58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Storczykowa

Kiełczówek,dolnośląskie

745 000 zł112 m² 6 654,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:193 m²

Na sprzedaż ostatni gotowy dom w zabudowie bliźniaczej położony na nowym osiedlu w Kiełczówku przy ulicy Storczykowej. Inwestycja oddalona około 4 km od Wrocławia, wokół tylko niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Storczykowa

Kiełczówek,dolnośląskie

899 000 zł98 m² 9 182,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:378 m²

Wyobraź sobie, że za każdym razem, gdy budzisz się rano, zamiast dźwięków klaksonów i świateł wielkiego miasta, słyszysz ciszę i śpiew ptaków. To idealny moment, by rozpocząć dzień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Parkowa

Kiełczówek,dolnośląskie

879 000 zł117 m² 7 513 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:148 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu z dużym ogrodem w Kiełczówku. Kameralne, nowoczesne osiedle domów w zabudowie szeregowej. Wysoki standard wykonania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Storczykowa

Kiełczówek,dolnośląskie

745 000 zł112 m² 6 654,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:193 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Imbirowa

Kiełczówek,dolnośląskie

998 999 zł120 m² 8 324,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:356 m²

Przedmiotem oferty jest wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej z ogrodem, znajdujący się na osiedlu przy ulicy Imbirowej w Kiełczówku. Nieruchomość posiada miejsce postojowe oraz garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Parkowa

Kiełczówek,dolnośląskie

6 500 zł119 m² 54,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:167 m²

Atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 118,58 m , położony na działce o pow. 166,67 m , w Kiełczówku na wyjątkowym osiedlu Parkowe Zacisze Układ lokalu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Kiełczówek,dolnośląskie

370 000 zł1 001 m² 369,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Posiadamy w ofercie na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 10 ar znajdującą się w Kiełczówku, gmina Długołęka, powiat Wrocławski. Zapraszam do kontaktu tel. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Kiełczówek,dolnośląskie

7 000 zł117 m² 59,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:342 m²

Nowe, przestronne mieszkanie z ogrodem Kiełczówek. Gotowe do zamieszkania. Jeśli szukasz nowoczesnego, komfortowego miejsca do życia w otoczeniu zieleni, a jednocześnie z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Kiełczówek,dolnośląskie

609 000 zł70 m² 8 724,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

Przedsprzedaż kolejnego etapu inwestycji w Kiełczówku! W ramach budowy powstaną budynki w zabudowie bliźniaczej, a w każdym z nich 4 lokale mieszkalne. Do wyboru mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jesionowa

Kiełczówek,dolnośląskie

599 000 zł70 m² 8 581,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wymarzone Mieszkanie - 4 Pokoje + Duży Ogród! Lokalizacja: kiełczówek - świetne połączenie z Wrocławiem! Metraż: prawie 70 m Ogródek: aż 235 m ! Oferujemy wyjątkową okazję zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jesionowa

Kiełczówek,dolnośląskie

619 000 zł68 m² 9 127,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wymarzone Mieszkanie - 4 Pokoje + Duży Ogród! Lokalizacja: kiełczówek - świetne połączenie z Wrocławiem! Metraż: 67,82 m2 Oferuję wyjątkową okazję zakupu mieszkania w trakcie budowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jesionowa

Kiełczówek,dolnośląskie

599 000 zł70 m² 8 581,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Kiełczówek,dolnośląskie

900 000 zł120 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:356 m²

Dni otwarte odbędą się w sobotę 18.10.2025 - godziny prezentacji ustalane indywidualnie. Każdy klient będzie mógł złożyć swoją propozycję cenową. Przedmiotem oferty jest wyjątkowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kawowa

Kiełczówek,dolnośląskie

649 000 zł87 m² 7 453,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:132 m²

Na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej położone na nowym osiedlu w Kiełczówku przy ulicy Kawowej. Inwestycja oddalona około 4 km od Wrocławia, wokół tylko niska i nowa zabudowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Kiełczówek,dolnośląskie

609 000 zł70 m² 8 724,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jesionowa

Kiełczówek,dolnośląskie

679 000 zł70 m² 9 727,79 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wymarzone Mieszkanie - 4 Pokoje + Duży Ogród! Lokalizacja: kiełczówek - świetne połączenie z Wrocławiem! Metraż: 69,8 m2 Ogródek: aż 235 m ! Oferuję wyjątkową okazję zakupu mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kawowa

Kiełczówek,dolnośląskie

679 000 zł87 m² 7 798,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Kiełczówek,dolnośląskie

1 075 051 zł120 m² 8 958,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:356 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Imbirowa

Kiełczówek,dolnośląskie

1 099 051 zł120 m² 9 158,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:356 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Miętowa

Kiełczówek,dolnośląskie

5 380 000 zł436 m² 12 339,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 085 m²

Na sprzedaż luksusowy i przestronny dom położony na nowym osiedlu w Kiełczówku przy ulicy Miętowej. Miejscowość oddalona około 4 km od Wrocławia, wokół tylko niska i nowa zabudowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

599 000 zł70 m² 8 581,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

Przedsprzedaż IV etapu inwestycji w Kiełczówku! W ramach budowy powstaną 3 budynki w zabudowie szeregowej, a w każdym z nich 4 lokale mieszkalne. Do wyboru mieszkanie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jesionowa

Kiełczówek,dolnośląskie

679 000 zł70 m² 9 727,79 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Storczykowa

Kiełczówek,dolnośląskie

745 000 zł112 m² 6 654,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:213 m²

Na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej oraz bliźniaczej położone na nowym osiedlu w Kiełczówku przy ulicy Storczykowej. Inwestycja oddalona około 4 km od Wrocławia, wokół tylko niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Storczykowa

Kiełczówek,dolnośląskie

745 000 zł112 m² 6 651,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:194 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Kiełczówek,dolnośląskie

399 000 zł1 001 m² 398,60 zł/m²

 

 

 

Kiełczówek,dolnośląskie

1 199 000 zł159 m² 7 552,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! wyłączna oferta biura pm silesia! Szukasz miejsca dla swojej rodziny? Świetnie.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij